Hizmetlerimiz

Pergola Tente

Uzaktan kumandalı açılır kapanır özellikte her mevsim kurulabilen ve kullanılabilen şık bir gölgeleme sistemidir. Işık ve ısı geçirmez özelliği olan 3 boyutlu desenli kumaşı pergolaya ayrı bir görsellik katmaktadır. Kar, yağmur gibi yağışlı havalarda mekanların en verimli bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Işık özelliği ile mekanlar çok farklı bir görünüme kavuşur. Işıltılı bir görsellikle beraber hoş bir ambiyans oluşur.

Tente Sistemleri

Güneş ve yağmurdan koruma özelliğinin yanı sıra görsel olarak da tercih edilen bir sistemdir. Körüklü tente, mafsallı tente, pencere tipi tente, özel tasarım tente ve pergola tente gibi çeşitleri vardır.

Devamı

Araç Brandası

Branda uygulamasının en önemli unsurlarının işçilik ve kullanılan branda kalitesi olduğunu belirtmek isteriz. TIR ve Kamyonet Branda kaplama çeşitleri müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda, Özelim Branda renk çeşitlerimizden seçim yaptıktan sonra, gerekli ölçüleri alındıktan sonra tecrübeli personellerimize teslim edilerek imalathanemizde işleme alınarak en kısa sürede müşteri araç kasasına giydirme işlemi yapılır.

Şeffaf Branda

Şeffaf Kapamanın özelliği kafe, restorant, bahçenizi yazın ve kışın kullanmanızı sağlar. Bütün kısımlarını açarak açık alan olarakta kullanabilirsiniz. Sabit çatı ve cam duvarlardan oluşabileceği gibi her aksamı hareketli kısımlardanda oluşabilir örneğin çatı kısmı şıngıl çatı ile sabit bir çatının yansıra tente veya branda uygulaması ilede açılır kapanır bir sistem özelliği kazandırılabilir.

Devamı

Çelik Kontrüksiyon

Kalite , hız ,müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan Özelim Branda ve Çelik Kontrüksiyon anahtar teslim sanayi yapıları , fabrika ve depo binaları, iş merkezleri, eğitim ve spor yapıları,soğuk hava depoları garaj yapıları, çatı ve cephe kaplamaları konularında, tasarımdan uygulamaya anahtar teslim hizmet vermektedir.

Fabrika Özel Branda İşleri

Özellikle fabrika, depo gibi kapalı yada açık alanlarda kullanılan branda işleri. Kurulacak olan alanın, kullanım amacına göre tasarlanmalıdır. Örneğin malzeme sevkıyat yapabilecek seviyedeki branda dilerseniz giriş çıkış kapılarının olduğu, araçın rahat giriş çıkış yapabilmesine olanak sağlanmalıdır. Aynı zamanda yarı kapalı sistem olarak düşünebileceğiniz üstü kapalı yanlardan açık bir fabrika çadırı da düşünebilirsiniz.

Devamı

Özelim Branda, Tente, Pergola Sistemlerive Çelik Konstrüksiyon

Özelim Branda Modern teknolojileri uzun süredir takip edip kullanarak gelişmekte olan şirketimiz, bu teknolojinin ülkemizde gelişmesine öncülük ettiği gibi, gittikçe artan hacim ve süratle yeni projelere imza atmakta ve atmaya devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin, projelerinde bizleri tercih ederek kaliteli ve hızlı çözümlere ulaşabilirler.

Hızlı İletişim

İsim Soyisim (gerekli)

Email (gerekli)

Konu

Mesajınız